Regnum Sky Tower'da teslime doğru

Ankara'da mutlu ofis konseptiyle hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da teslimler Haziran 2016'da başlayacak

Regnum Sky Tower'da teslime doğru

Uzaltaş A.Ş., Canpa ve Öztürk Group'un Ankara Konya Yolu üzerinde inşa ettiği Regnum Sky Tower'da teslimler Haziran 2016 tarihinde başlayacak. Mutlu ofis konseptiyle hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da "yüzde 30 peşinat, kalanı teslimde" kampanyası ise devam ediyor.

Regnum Sky Tower'da sona gelindi
Proje hakkında bilgi veren Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala teslimlerin Haziran 2016'da başlayacağını belirterek, projenin "mutlu ofis" konseptiyle büyük ilgi ve heyecanla karşılandığını söyledi. Pala, projenin Ankara'da iş hayatına yeni bir boyut getirmeye hazırlandığını vurgulayarak: "Burada çalışanlar sadece prestijli bir mekânda çalışmanın değil, eğlenceli ve mutlu çalışma ortamının da keyfini yaşayacaklar” diye konuştu.

 

Regnum Sky Tower'da teslime doğru

 

İş yaşamını eğlenceye dönüştürmek
İş yoğunluğundan bunalan ve rahat nefes almak isteyen çalışanları stresten uzaklaştıracak çok sayıda aktiviteyi bünyesinde barındıran Regnum Sky Tower'in iş performansını artıracağını belirten Pala şirket başarılarının yüzde 70'inin çalışan memnuniyetinden kaynaklandığı üzerinde durdu. Pala, yoğu çalışma temposunda 5-10 dakika uzaklaşan çalışanın kendini tamamen yenilenmiş hissedeceğini de belirterek: "Bu proje örnek olacak, iş yaşamını da kökten değiştirecek..." dedi.

Regnum Sky Tower kampanyası sürüyor
Herkes için uygun ödeme koşulları sunan Regnum Sky Towe'da yüzde 30 peşinat, gerisi teslimde kampanyası ise devam ediyor. Ankara'nın en yüksek iş kulesi niteliği taşıyan Regnum Sky Tower bünyesinde 115 ofis bulunuyor. Projenin yüksekliği 156 metreyi buluyor. 

Firma Bilgisi: öztürk group
Proje Bilgisi: Regnum Sky Tower