Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi

Canpa Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan Regnum Sky Tower'a yapılacak yatırımın yüksek kira gelirini garanti altına aldığını söyledi

Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi

Regnum Sky Tower projesine yapılacak yatırımın yüksek kira gelirini garanti altına aldığını vurgulayan Canpa Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan: “ Yatırım amaçlı alınan ofis, konuta göre yüzde 200’e varan oranda daha fazla kar sağlıyor. Ankara’daki lüks projelerde 350-500 bin TL aralığında satın alınan 1+1 dairelerden 750 – bin 500 TL arasında kira geliri elde edilebilirken,  aynı fiyata alınabilen lüks ofisleri 2 bin – 3 bin TL aralığında kiraya vermek mümkün…” dedi.

Girişimciler yeni dünya trendlerini incelemeli
Yatırımcılara yeni nesil inşaat trendlerini yakından izlemelerini salık veren Özcan; “ Regnum Sky Tower Ankara’nın öncü ofis projesi olacak. Dünya’da gelişen iş yaşamının giderek entegre olduğu “mutlu ofis” konsepti ve çalışan yaşam konforunu ön plana çıkaran bu ofis projeleri, ofis yaşamının geleceği olacak. Bu nedenle yatırım yapmayı düşünen girişimciler modası geçmiş, geleceği olmayan binalara yatırım yapmak yerine, gelişen dünyanın ihtiyaçlarını incelemeli” dedi.

Ankara'nın öncü projesi: Regnum Sky Tower
Modern çalışma düzeninin 10 yıl içinde kulelere taşınacağını söyleyen proje ortağı Özcan; “ Biz Regnum Sky Tower’da yatırımcıya kira garantisini rahatlıkla verebiliyoruz. Çünkü Ankara’da Regnum Sky Tower’dan sonra iş yaşamı bir daha asla eskisi gibi olmayacak” diye konuştu.

Regnum Sky Tower Projesinin güçlü yatırımcılar tarafından hayata geçirilmesi yanında güçlü firmalarla çalışılmasının avantajlarına değinen Özcan, şu bilgileri verdi:

“MSA Mimarlık, köklü birikim ve tecrübesi ile projemize değer kattı. AKFEN, güçlü satış ekibi ve yüksek hizmet kalitesi ile başarılı bir satış çalışması yürütüyor. Yönetim, Tepe Servis tarafından gerçekleştirilerek. Tepe grubu, kalite ve güven esasını buraya da yansıtıyor. Tepe Emlak, AVM kiralamalarını üstleniyor. Tepe Prime ve Bilkent Station’daki başarılı mağaza karmasının gücüyle projeye değer katıyor. İşbirliği yaptığımız tüm firmalar alanlarının en iyileri. Geleceğin ofislerini hayata geçirirken, Regnum Sky Tower kalitesini ve ayrıcalıklarını en üst seviyede tutacak çalışmalarla hem burada yaşayacaklara hem de yatırımcılara önemli ayrıcalıklar sunuyoruz.”

"Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi" Başlıklı Haberin Galerisi

Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi

Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi

Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi

Regnum Sky Tower'dan yüksek kira garantisi

Proje Bilgisi: Regnum Sky Tower