Reha Medin'de atama

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Reha Medin Emlak Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı'na Umut Basmacı getirildi

Reha Medin'de atama

Önde gelen markalarda üst düzey yöneticilik yapmış olan ve sektörde önemli deneyimleri bulunan Umut Basmacı, Reha Medin Emlak Hizmetleri'nde Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Reha Medin'e yeni Genel Müdür Yardımcısı
Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası deneyime sahip yönetim kadrosu ile yaratıcı çözümler sunan Reha Medin Emlak Hizmetleri, alanında uzman, profesyonel isimlerle ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Özellikle, bayi ve franchise ağlarının kurulması, organizasyonu, yönetimi ve eğitimi konularında büyük bir deneyim sahibi olan Umut Basmacı, Reha Medin Emlak Hizmetleri'nde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladı.

1995 yılında üniversiteden Endüstri Mühendisi olarak mezun olan Umut Basmacı, uzun yıllar Pepsi Bottling Group, Turkcell, General Mobile gibi firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yaptı. En son Turyap firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış olan Umut Basmacı, 4 Kasım itibariyle Reha Medin Emlak Hizmetleri ekibine katıldı.

Reha Medin hakkında
Sektörde yaklaşık 30 yıldır hizmet vermekte olan Reha Medin Emlak Hizmetleri, giderek büyüyen franchise ve acenteler yapısı ile sadece Türkiye değil dünyanın önde gelen ekonomileri içerisinde de faal bir organizasyon olma özelliğini taşıyor. Reha Medin Emlak Hizmetleri, kurucusu tarafından belirlenen standart belirleyicisi olmak ve çağın gereklerini yerine getirmek vizyonu ile hareket ediyor. Değişik sektörlerde ulusal ve uluslararası deneyime sahip yönetim kadrosu ile yaratıcı çözümler sunuyor. Reha Medin Emlak Hizmetleri, sadece ulusal ve uluslararası gayrimenkul çözümleri değil, sektörün tüm alanlarını kapsayan mimarlık, projelendirme, hukuk, bilişim, finans, satış ve pazarlama gibi disiplinlerde de servis ve danışmanlık yapıyor.