REIDIN'in yeni Genel Müdürü Bertrand oldu

REIDIN Genel Müdürlük görevine Kerim Alain Bertrand getirildi

REIDIN'in yeni Genel Müdürü Bertrand oldu

Uluslararası yatırım fonları, finansal kurumlar, emlak şirketleri, yerel bankalar, devlet kurumları ve geliştiricilere kadar uzanan geniş ilişki ağıyla dikkat çeken gayrimenkul bilgi şirketi REIDIN'ın Genel Müdürlüğü görevine Kerim alain Bertrand getirildi. Bertrand, B2B veri ve bilgi sektöründeki yenilikçi ve sonuç odaklı yönetici geçşmişi ile, Doğuş Holding'in teknoloji yatırımı olan REIDIN Türkiye'nin Ülke Müdürlüğü görevine atandı.

Kerim Alain Bertrand kimdir?
Paris Dauphine Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden 1994 yılında mezun olan Kerim Alain Bertrand, yüksek lisans eğitimini de Pantheon-Assas Üniversitesi'nde Uluslararası Ekonomi dalında aldı.Indosuez yatırım bankasında Ekonomist olarak meslek kariyerine başlayan Bertrand, bu takiben de  FTSE-250 endeksi İngiliz grubu Euromoney PLC’nin bir yan kuruluşu olan ISI Emerging Markets’te 14 yıla yakın bir süre, farklı departmanlarda görev aldı.

Bertrand, 2000-2006 yılları arasında aynı şirketin New York Merkez ofisinde Kuzey Amerika Satış Direktörü, 2011 yılına kadar da Türkiye Ülke Müdürü olarak görev aldı. 2010-2011 yılları arasında da Ortadoğu ve Afrika Bölge Müdürü olarak çalışan Bertrand, bu süre içinde de şirketler arası elektronik bilgi bankacılığı alanında önemli bir deneyim kazandı. 

Bertrand, son olarak Doğuş Holding’in başka bir yatırımı olan The Related Digital Marketing grubunda COO olarak görev aldı