Reisköy Çeşme Projesi!

Alaçatı Dizayn İnşaat imzası ile Çeşme'de hayata geçirilen Reisköy Çeşme projesi Reisdere Köyü'nün taş dokusu korunarak inşa ediliyor

Reisköy Çeşme Projesi!

Alaçatı Dizayn İnşaat imzası ile Çeşme'de hayata geçirilen Reisköy Çeşme projesi Reisdere Köyü'nün taş dokusu korunarak inşa ediliyor. Mimarisi ile antik köy hayatı yaşatacak olan projede her konutun kendine özel bahçe alanı bulunuyor. 

Tamamı dubleks konutlardan oluşan Reisköy Çeşme'de Haziran ayında yaşam başlayacak. 5 etapta 110 konuttan oluşan projede tamamı dubleks 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor. Projede evlerin alanları ise 80 metrekare ile 150 metrekare arasında tasarlanıyor. 4+1 dairelerin satışının tamamlandığı Reisköy Çeşme projesinde 2+1 ve 3+1 dairelerin satışları devam ediyor.

Reisköy Çeşme Projesi!

Reisköy Çeşme fiyatları ise 430 bin TL'den başlayıp 575 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

Günlük ihtiyaçlara cevap verecek şekilde planlanan, çocuklarınızın ve sizin kaliteli vakit geçirebileceği açık alanlara sahip bir yer Reisköy. Her türlü ihtiyacınız, şehir trafiğine ve gürültüsüne girmeden sakin bir tempo ve temiz hava eşliğinde karşılanabilecek.

Reisköy Çeşme Projesi!

Reisköy Taş Evler

Reisköy taş ev dokusuyla; beyaz olarak sadece Çeşme yöresinden çıkan tüf taşının yalıtım katkısı ve dekoratif zenginliğini, sağlık ve estetik açıdan doğa ile uyumlu tarihi mirasını korumaktadır. Sahip olduğu doğal ve volkanik özelliklerden dolayı sağlam yapılar inşa edilmesine, cephelerde sıva, badana ve benzeri uygulamalara gereksinim duyulmamasına ve ciddi bir ısı yalıtımına olanak sağlar.

Reisköy'de geniş bir kullanım alanına sahip tüf taşı, mimari ve süsleme elemanı olarak iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.Dekoratif bir görünüm kazanabilen tüf taşı duvarlar, kemerler, sütunlar ve bahçelerde görsel bir zenginlik olarak da kullanılmaktadır. 

Firma Bilgisi: Alaçatı Dizayn İnşaat
Proje Bilgisi: Reisköy Çeşme