Relax Eryaman Projesi

Relax Eryaman projesi, Fırat Life Style, Dema İnşaat ve İnvest Yapı şirketlerinin ortak inşa ettikleri bir projedir

Relax Eryaman Projesi

Ankara'nın son yıllarda oldukça popüler hale gelen Eryaman semtinde yapılan Relax Eryaman projesi, Fırat Life Style, Dema İnşaat ve İnvest Yapı şirketlerinin ortak inşa ettikleri bir projedir. Her biri alanında uzman olan bu şirketler, Eryaman semtinde herkesin huzur içerisinde yaşayabileceği daireler inşa etmek için böyle bir proje ortaya koymuşlardır.

Günümüzde artık insanların tek başlarına yaşayabilecekleri 1+1 daire tarzında son derece modern bir mimari ile inşa edilmiş evler yaygınlaşmaya başladı. Relax Eryaman projesi de işte bu tür bir projedir. Ayrıca inşa edilen 1+1 dairelerin eşyalı olarak satılması veya kiraya verilmesi de günümüzün diğer popüler uygulamalarından birisi olarak göze çarpıyor. Relax Eryaman konutlarında müşterilere Relax Dizayn, Relax Trend ve Relax Mod olmak üzere üç farklı türde daire sunulmaktadır. Bu dairelerden Relax dizayn 1 oda 1 salon ve 1 adet balkondan oluşuyor. Relax Trend dairesi ise 1 oda ve 1 salondan, Relax Mod ise sadece 1 odadan oluşuyor. Relax Dizayn dairelerin içerisinde mutfak dolapları, elektrikli ocak ve davlumbaz, ankastre fırın ile bulaşık makinesi bulunurken diğer dairelerde mutfak dolapları ile elektrikli ocak ve davlumbaz bulunmaktadır.

İnsanların evlerinde rezidans keyfini yaşayabilmeleri için dizayn edilen Relax Eryaman konutları sayesinde rezidans konforu ve rahatlığı ayağınızın altına gelmektedir. Ayrıca kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ürünü olan bu dairelerde lüks ve modern tasarımı sonunda kadar yaşayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Relax Eryaman