Remax Türkiye “Efsaneler Ligi”nde de ödüle layık görüldü

Türkiye’de faaliyet gösteren RE/MAX Gayrimenkul Danışmanları, uluslararası boyutlarda kazandıkları önemli ödüllerle ülkemizin adını yurt dışında duyurmaya devam ediyorlar

Remax Türkiye “Efsaneler Ligi”nde de ödüle layık görüldü

14 Ağustos 2013 / emlakwebtv
RE/MAX, Dünya genelinde Gayrimenkul Danışmanları için farklı dönemlerde ve çeşitli kategorilerde ödüller veriyor. Bu ödülleri gerçekten önemli başarılar kaydeden Gayrimenkul Danışmanları alabiliyor. Circle of Legends (Efsaneler Ligi) ödülünü almak için RE/MAX’te 10 yıl faaliyet göstermiş olunacak ve bu süre zarfında bireysel olarak 10.000.000 $ ciroya ulaşılmış olmak gerekiyor.

Hasan Can, bir ilke daha imza atarak Circle of Legends (Efsaneler Ligi) ödülü almayı başardı
11 yıldır faaliyet gösterdiği RE/MAX çatısı altında başarı çıtasını sürekli yükselten RE/MAX 7tepe ofisinin sahibi olarak gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerini sürdüren Hasan Can, bir ilke daha imza atarak Circle of Legends (Efsaneler Ligi) ödülü almayı başardı. Bugüne kadar bu ödülü ülkemizde ve hatta Avrupa’da almaya hak kazanan ilk Broker Hasan Can oldu. Daha önce 1 milyon dolar kazanç sonucu Hall of Fame (Onur Listesi)’de yer alan Hasan Can, RE/MAX’te 7 yıl sistemde kalıp 3.000.000 $ kazanca ulaşarak elde edilen Lifetime Achievement (Hayat Boyu Başarı) ödülünün de sahibi olmuştu.

Efsaneler Ligi ödülü bugüne kadar çok az sayıda Gayrimenkul Danışmanına verildi
Bu yıl kırkıncı kuruluş yılını kutlayan RE/MAX’te, Efsaneler Ligi ödülü bugüne kadar çok az sayıda Gayrimenkul Danışmanına verildi. 40 yıllık süre zarfında Circle of Legends (Efsaneler Ligi) Ödülü’nü Amerika’dan 178, Kanada’dan 102, Cayman Adaları’ndan 3, Güney Afrika’dan da 2 kişi almaya hak kazandı.

Yaklaşık 90.000 Gayrimenkul Danışman’ının faaliyet gösterdiği RE/MAX’de, uygulanan uluslararası ödül sistemiyle Gayrimenkul Danışmanı’na yönelik farklı ödül katagorileri bulunmakta. Hasan Can, tüm Avrupa ülkeleri içinde bu ödülü ilk kez kazanan Gayrimenkul Danışmanı olarak uzun süre Türkiye’nin adını duyuracak.

Firma Bilgisi: Remax