Renovia İstanbul daire fiyatları açıklandı mı?

Renovia İstanbul daire fiyatları 5 bin 500 TL'den başlıyor

Renovia İstanbul daire fiyatları açıklandı mı?

5 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Renovia İstanbul satılık daireleri 1+1’den 4+1’e kadar tasarlıyor. Vartaş İnşaat projesi olan Renovia İstanbul Kadıköy’de yer alıyor. 4 bin 400 metrekare ticari alana da sahip olan Renovia İstanbul projesinin mimari tasarımlarını Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. Renovia İstanbul satılık daireler 1.100 adet olup, Renovia İstanbul satılık daireler 173 bin 600 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Teslim tarihi olarak da 2016 yılı planlanıyor.

Renovia İstanbul satılık daire fiyatları ise metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Renovia İstanbul satılık daire fiyatları 5 bin 500 TL ile 8 bin TL arasında değişiyor. Renovia İstanbul satılık daireler için önemli bir ödeme planı oluşturuyor. Şöyle ki; Renovia İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinat talep ediyor ve şimdilik firma bünyesinde 30 ay vadelendirme imkanı sunuyor.

Renovia İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Renovia İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Renovia İstanbul adres bilgileri şöyle: Örnek Mahallesi, Fehmi Tokay Sokak, No: 18/A 34000 Ataşehir/İstanbul.

Renovia İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 99 02
Web Sitesi: www.renoviaistanbul.com.tr
Mail Adresi: info@renoviaistanbul.com.tr

Renovia İstanbul projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Renovia Istanbul