Renovia İstanbul fiyat listesi ne zaman açıklanacak?

Vartaş İnşaat Renovia İstanbul fiyat listesi henüz açıklanmamış olup, metrekare birim fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor

Renovia İstanbul fiyat listesi ne zaman açıklanacak?

5 Haziran 2014 / Emlakwebtv
173 bin 600 metrekare alan üzerinde Vartaş İnşaat tarafından Kadıköy’de inşa edilen Renovia İstanbul toplam 1.100 adet konuttan meydana geliyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Renovia İstanbul projesinde ayrıca değişen büyüklüklerde daireler de konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Renovia İstanbul’da 4 bin 400 metrekare ticari alan da bulunuyor. Renovia İstanbuş Evleri’nin büyüklükleri de 48 metrekareden başlıyor.

Renovia İstanbul teslim tarihi
Vartaş İnşaat projesi olan ve bu yıl itibari ile çalışmalarına başlanan Renovia İstanbul teslim tarihi olarak 2016 yılının son çeyreği veriliyor.

Renovia İstanbul fiyat listesi
İstanbul Anadolu Yakasında konumlandırılan Renovia İstanbul fiyat listesi henüz verilmemiş olup, ön talep sürecinde metrekare birim fiyatı açıklanıyor. Buna göre Renovia İstanbul fiyat listesi metrekare birim bazıyla 5 bin 500 TL’den başlıyor.

Renovia İstanbul ödeme planı
Renovia İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinat talep ediyor ve şimdilik firma bünyesinde 30 ay vadelendirme imkanı sunuyor.

Renovia İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Renovia İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Renovia İstanbul adres bilgileri şöyle: Örnek Mahallesi, Fehmi Tokay Sokak, No: 18/A 34000 Ataşehir/İstanbul.

Renovia İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 99 02
Web Sitesi: www.renoviaistanbul.com.tr
Mail Adresi: info@renoviaistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Renovia Istanbul