Renovia İstanbul projesi !

Renovia İstanbul projesi İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de Vartaş A.Ş ve Stern Immobilien AG beraberliğinde inşa edilmekte

Renovia İstanbul projesi !

Renovia İstanbul projesi İstanbul Anadolu yakası Kadıköy'de Vartaş A.Ş ve Stern Immobilien AG beraberliğinde inşa edilmekte ve 29.600 m2'lik arsa alanı ile dikkat çekmektedir.

Renovia İstanbul özellikleri
Proje de yer alan daire sayısı 1.100 olup, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde çeşitli büyüklükte daireler yapılacaktır. Dairelerin metre kareleri 48 m2 den başlayıp, 250 m2 arasında değişiklik göstermektedir. Proje içerisinde insanların rahat etmeleri için, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, hamam, yürüyüş yolları ve fitness merkezi düşünülmüştür. Proje de rahat bir yaşam için her şey düşünülmüştür. Ayrıca merkezi bir konum içerisinde olmasından dolayı, size yaşamın tüm kolaylıklarını sunarak, yaşam kolaylığını elde edebileceksiniz.

Renovia İstanbul teslim tarihi
Renovia İstanbul projesi için teslim tarihi olarak, Ekim 2016 yılı planlanmaktadır.

Renovia İstanbul fiyatları
Projeden daire almak isterseniz, daire metre kare fiyatları, 4.000 dolar ile 6.000 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Projeden daire almak size bazı avantajları da sunacaktır. Bu avantajlardan, projenin büyük olması nedeni ile genişliği ve rahat yaşam alanlarının olması, Ulaşımın da sıkıntı olmaması ile size rahat bir yaşam sunması, proje de doğa ve yeşilin bir arada tutulması gibi avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca projenin estetik mimarisi de görsel açıdan tasarım farkını ortaya çıkarmaktadır. Sizde projeden daire alabilir aileniz ile farklı bir yaşam içerisinde, tüm bu sosyal olanakları kullanabilir ve huzur içerisinde yaşayabilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Renovia Istanbul