Residence Trea

Büyükdere Caddesi'nde yer alan Residence Trea kiralık daire fiyatları 3 bin TL’den başlıyor

Residence Trea

Residence Trea Özbaş Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 71 adet dairenin bulunduğu Residence Trea projesi 8 bin 900 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Residence Trea projesi 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Residence Trea satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 141 metrekare arasında değişiyor.

Büyükdere Caddesi'nde yer alan Residence Trea kiralık daire fiyatları 3 bin TL’den başlıyor. Residence Trea satılık daire fiyatları 478 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor. Residence trea projesinde çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi hizmetler sunuyor. Residence Trea ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı sağlanıyor.

Özbaş Yapı tarafından hayata geçirilen Residence Trea Esentepe Mahallesi’nde konumlandırılıyor. Kağıthane Belediyesi tarafından örnek proje olarak seçilen Residence Trea Büyükdere Caddesi’ne yakın konumda yer alıyor. Kağıthane’nin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Residence Trea yatırım yapmak ve yaşamak için uygun koşullara sahip.

Residence Trea nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında Özbaş Yapı tarafından hayata geçirilen Residence Trea Esentepe Mahallesi’nde yer alıyor. Residence Trea projesi Büyükdere Caddesi üzerinde konumlandırılıyor.

Residence Trea adres bilgileri: Esentepe Mah. Kardeşler Cad. No:48 Şişli/İstanbul

Residence Trea iletişim bilgileri
0 212 325 30 35

 

Firma Bilgisi: Özbaş Yapı
Proje Bilgisi: Residence Trea