Resim İstanbul fiyatları ne zaman açıklanacak?

9 Şubat tarihine kadar ön talep toplama sürecinin uzatılması ile birlikte Resim İstanbul fiyatları açıklamaları da Şubat ayında düzenlenecek basın toplantısında duyurulacak

Resim İstanbul fiyatları ne zaman açıklanacak?

28 Ocak 2014 / Emlakwebtv
81 bin 433 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Resim İstanbul, Ortadoğu Group tarafından inşa edilmektedir. 3 farklı m2’de 1+1 daire, 5 farklı m2’de 2+1 daire, 4 farklı m2’de 3+1 daire, 2 farklı m2’de 4+1 daire seçeneklerine yer verilen Resim İstanbul projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kartal Sancaktepe’de konumlandırılmaktadır.

Resim İstanbul projesi için 2014 Şubat ayında lansman düzenlenecek olup, Aralık ayında başlayan ön talep toplama sürecine ilgi fazla olunca Şubat ayına kadar uzatıldı. 1+1’den 4+1’e 14 farklı tipte daireden meydana gelen Resim İstanbul projesi daireleri ise yüksek tavanlı ve bahçe katlı olarak tasarlanıyor.

Resim İstanbul fiyatları
Resim İstanbul projesinin ön talep toplama süreci 9 Şubat tarihine kadar uzatılmış olup, fiyatlarının basın toplantısında açıklanacağı söylendi. Buna göre ön talep toplama süreci avantajları sunan Resim İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20′ye varan fiyat avantajlarından ve kişiye özel ödeme planlarından faydalanmış olacak.

Resim İstanbul projesi özellikleri
Kapalı/açık yüzme havuzu
Fitness center
Hamam
Sauna
Buhar odası
Kapalı basketbol sahası
Kapalı çocuk oyun alanı
Tenis kortu
Squash salonu
Bisiklet ve yürüyüş yolları
Dinlenme locaları
Açık hava etkinlik alanı
Faaliyet odaları
Çocuk oyun parkları
Yapay gölet
Davet salonu
Cep sineması
Kapalı otopark

Resim İstanbul projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kartal Sancaktepe’de konumlandırılan Resim İstanbul projesi E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında yer alıyor. Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunan Resim İstanbul projesi 10 dakikada Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Kartal Sahili’ne uzaklıkta konumlandırılıyor.

Resim İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr

Proje Bilgisi: Resim Istanbul