Resim İstanbul lansman indirimi! 182 bin lira!

Resim İstanbul'da lansmana özel yüzde 10 indirim kampanyası bu ay sonunda bitiyor. Buna göre Resim İstanbul fiyatları 182 bin liradan başlıyor

Resim İstanbul lansman indirimi! 182 bin lira!

14 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Resim İstanbul’da yüzde 10 lansman indirimi 30 Nisan’da sona eriyor. Avantajlı ödeme planlarıyla konut alıcısının hayatını kolaylaştıran Resim İstanbul’da şuanda 1+1 dairelerin peşin fiyatı 182 bin liradan başlıyor. Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, lansman sonrası dairelerin fiyatının yüzde 4 ila 13 arasında artacağını açıkladı

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Sancaktepe’de Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul’da lansman indirimi ve avantajlı ödeme planlarıyla satışlar devam ediyor. 30 Nisan’a kadar Resim İstanbul’dan daire alanlara peşin ödemelerde lansman fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor. Kampanya kapsamında lansman fiyatının yüzde 25’ini peşin verenler kalanını 30 ay vade farksız ödeyebiliyor. Yine lansman fiyatının yüzde 50’sini peşin ödeyenler kalanını 48 ay taksitle vade farksız verebiliyor.

Lansman sonrası 1 Mayıs’tan itibaren tipine göre dairelerin fiyatının yüzde 4 ila 13 arasında artacağını belirten Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Avantajlı fiyatlarla ev sahibi olmak ve alırken kazanmak isteyen herkesi dairelerimizi görmeye bekliyoruz” dedi. Şuanda Resim İstanbul’da büyüklüğü 66 metrekare ile 78 metrekare arasında değişen 1+1 dairelerin peşin fiyatının 182 bin liradan başladığını söyleyen Gür, “Projede büyüklüğü 107 metrekare ile 137 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerse peşin 311 bin liradan satışa sunuluyor. 161 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen 3+1 dairelerin peşin fiyatı ise 417 bin liradan başlangıç gösteriyor. Yine Resim İstanbul’da büyüklüğü 228 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen 4+1 dairelerse peşin 568 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor” diye konuştu.

28 blokta 1.310 daire var
Mehmet Gür’ün verdiği bilgiye göre Sancaktepe’de 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Resim İstanbul’da, 28 blokta toplam 1.310 daire bulunuyor. Proje üç etap halinde inşa ediliyor. Projenin şuanda satışta olan birinci etabında daire teslimleri Aralık 2015’te gerçekleşecek. Resim İstanbul’da çekirdek aileden geniş ailelere kadar herkes düşünüldü. Bu nedenle projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer verildi. Resim İstanbul’da normal dairelerin dışında yüksek tavanlı çatı katı dairelerle geniş ve ferah bahçe kullanımlı özel bahçe katı daireler de bulunuyor. Farklı ve fonksiyonel mimarisiyle dikkat çeken projede dairelerin içinde her santimetrekare konut alıcısının ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak şekilde planlandı. Evlerin tasarımında konut alıcısının hoşuna gidecek sürprizlere yer verildi.

Aydos Ormanı’na komşu
Diğer projelerden farklı olarak Resim İstanbul da her blok İstanbul’un farklı bir semt adı ile isimlendirildi. Böylece Emirgan’dan Çengelköy’e, Galata’dan Ortaköy’e İstanbul’un güzide semtleri Resim İstanbul’da hayat buldu. Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında inşa edilen Resim İstanbul, daire sakinlerine bol oksijenli tertemiz bir havada doğal bir yaşam vaat ediyor. Dış cephe mimarisiyle bölgenin en değerli projesi olmaya aday Resim İstanbul, özel olarak dizayn edilmiş açık ve kapalı alanlarıyla fark yaratıyor. Muhteşem peyzajıyla dikkat çeken proje yapay gölete de sahip. Göleti çevreleyen ve bahar aylarında siteyi beyaza boyayacak kiraz ağaçları, dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları ve tematik bahçeler Resim İstanbul sakinlerini bekliyor. Projede 3 bin 750 metrekare büyüklüğünde kapalı sosyal tesis de bulunuyor. Tesiste, kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, açık hava sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Sahile 10 dakika uzaklıkta
Sancaktepe’de inşa edilen Resim İstanbul, merkezi noktalara olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Anadolu yakasının kalbinde Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

www.resimistanbul.com 444 53 18

Proje Bilgisi: Resim Istanbul