Resim İstanbul Nefes bayram kampanyası

Ortadoğu Grup güvencesi ile inşası devam eden Resim İstanbul Nefes'te bayram kampanyası başlıyor

Resim İstanbul Nefes bayram kampanyası

Ortadoğu Grup güvencesi ile inşası devam eden Resim İstanbul Nefes'te bayram kampanyası başlıyor. Resim İstanbul Nefes, yaz aylarına özel 3 alternatifli kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Resim İstanbul Nefes bayram kampanyası 

Satışların hızla devam ettiği Resim İstanbul Nefes'te yaz kampanyası tüketiciye kolay bir şekilde ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Projede kampanya kapsamında daire satın almak isteyenlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. İsteyenler sadece yüzde 2 peşinat ödeyerek 1 yıl boyunca taksit ödemeden, isteyenler vade farksız 36 ay taksitle ya da peşinat ödemeden yüzde 10 indirimle konut sahibi olabiliyor. 

Aydos Ormanı'nın yanında yükselen Resim İstanbul'da 28 blokta toplam 1394 adet daire bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar 4 tip daire seçeneğinin yer aldığı projenin satışta olan son etabı Resim İstanbul Nefes, Orman manzarası ve payzaja en hakim bloklardan meydana geliyor. 

Resim İstanbul Nefes bayram kampanyası

Resim İstanbul Nefes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler, gölet ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol salonu, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun odası, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Nefes nerede? 

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılının Mayıs ayında yapılacak.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes