Resim İstanbul Nefes'te 3 alternatifli ödeme kampanyası

Ortadoğu Grup imzası ile hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes'te yaz aylarına özel 3 alternatifli ödeme kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı devam ediyor

Resim İstanbul Nefes'te 3 alternatifli ödeme kampanyası

Ortadoğu Grup imzası ile hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes'te yaz aylarına özel 3 alternatifli ödeme kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı devam ediyor. 

Yaz kampanyası devam ediyor

Resim İstanbul Nefes’te satışların hızla devam ettiğini ve bayrama da çok avantajlı bir kampanya ile girdiklerini dile söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, yaz kampanyasının tüketiciye kolay bir şekilde daire sahibi olma fırsatı sunduğunu söyledi. Gür, “ Yaptığımız kampanyada bizden daire almak isteyenlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Dileyen sadece yüzde 2 peşinat ödeyerek 1 yıl boyunca taksit ödemeden, dileyen vade farksız 36 ay taksitle ya da peşinat ödemeden yüzde 10 indirimle konut sahibi olabilir” dedi. Resim İstanbul Nefes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor. 

 

Resim İstanbul Nefes'te 3 alternatifli ödeme kampanyası

 

28 blokta toplam 1394 dairenin yer aldığı Resim İstanbul Nefes projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Aydos Ormanı'nın yanında yükselen proje Resim İstanbul Nefes, Orman manzarası ve peyzaja en hakim özellikli bloklardan oluşuyor.

Zengin sosyal donatılar 

Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Resim İstanbul Nefes projesinde; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler, gölet ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol salonu, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun odası, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Nefes nerede? 

Sancaktepe'de hayata geçirilen proje Aydos Ormanı'nın yanı başında yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul Nefes teslimleri 2017 yılının Mayıs ayında yapılacak.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes