Resim İstanbul Nefes’te yüzde 20 indirim fırsatı

İstanbul Sancaktepe’de yükselen Resim İstanbul Nefes projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 20 indirim yapılıyor

Resim İstanbul Nefes’te yüzde 20 indirim fırsatı

Ortadoğu Grup taraından İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde inşa edilen Resim İstanbul, Aydos Ormanı’na yürüme mesafesinde olmasıyla dikkat çekiyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Kiraz ağaçları ile donatılmış olan Resim İstanbul Sancaktepe, toplam 81 bin 433 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 28 blok halinde yükselen proje; 1.394 adet daireden, sosyal tesis alanlarından ve yeşil alanlardan meydana geliyor.

Resim İstanbul projesinin etabı olan Resim İstanbul Nefes’te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Bu etabın vadeli satışları 10 yıla kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksitlendirilerek yapılıyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin ödeme ile daire alındığında tutar üzerinden yüzde 20’lik bir indirim uygulanıyor.

Anahtar teslimlerinin 2017 yılının Mart ayında yapılması hedeflenen Resim İstanbul Nefes projesinde bulunan dairelerin büyüklüğü 66 metrekareden başlıyor, 230 metrekareye kadar yükseliyor. Projede loft ve penthouse daire tiplerine de yer veriliyor.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul