Resim İstanbul Orman kampanyası

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul Orman kampanyası detayları haberimizde

Resim İstanbul Orman kampanyası

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul Orman kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabildiği gibi daire sahibi olmak isteyenler fiyatının yüzde 50'sini şimdi yüzde 50'sini ise teslimde ödeyebiliyor. Üçüncü bir ödeme alternatifi olarak da konut alıcısına firma bünyesinde finansman desteği sağlanıyor.  

Resim İstanbul fiyatları

1+1 dairelerin peşin satış fiyatı 216 bin 700 liradan,

2+1 dairelerin peşin satış fiyatı 355 bin 550 liradan,

3+1 dairelerin peşin satış fiyatı 459 bin 400 liradan,

4+1 dairelerin peşin satış fiyatıysa 750 bin 700 liradan başlıyor.

Yeni kampanyalarıyla ev almayı kolaylaştırdıklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, "Elinde birikmiş parası olmayanlar için şuanda en avantajlı plan yüzde 1 peşinatlı olan seçeneğimiz. Bu alternatifi seçen konut alıcısı daire fiyatı üzerinden yüzde 10 da indirim kazanıyor" dedi. Buna göre göre Resim İstanbul'da fiyatı 256 bin 50 lira olan 1+1 daireye 2 bin 561 lira peşinat ödeyen bir kişi aylık 2 bin 308 lira taksitle ev sahibi olabilecek. Bu ödeme planıyla dairenin yüzde 10 indirimli fiyatı da 230 bin 445 liraya düşüyor" diye konuştu.

Resim İstanbul sosyal imkanlar 
Resim İstanbul'da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Resim İstanbul'da yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul nerede?
Sancaktepe'nin kalbinde Aydos Ormanı'nın hemen yanı başında inşa edilen Resim İstanbul, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Proje, Ataşehir Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri
Adres : Fatih Mahallesi, Kerpiç Sokak Sancaktepe/İstanbul
Telefon : 444 53 18
Web : http://www.resimistanbul.com/

Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman