Resim İstanbul Orman ne zaman teslim edilecek?

Resim İstanbul 2.Etabı olarak satışlarına başlanan Resim İstanbul Orman ne zaman teslim edilecek?

Resim İstanbul Orman ne zaman teslim edilecek?

Resim İstanbul 2.Etabı olarak satışlarına başlanan Resim İstanbul Orman ne zaman teslim edilecek? Resim İstanbul Orman Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul Orman projesinde 328 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 116 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. 

81 bin 433 metrekare alan üzerinde konumlandırılan ve Resim İstanbul projesinini 2. etabı olan Resim İstanbul Orman 28 bloktan meydana geliyor. Resim İstanbul Orman özellikleri arasında, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, buhar odası, fitness center gibi imkanlar sunuyor. Resim İstanbul Orman özellikleri arasında kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, açık hava sineması yer alıyor. 

Resim İstanbul Orman fiyatları 
Resim İstanbul Orman fiyatları şöyle;
1+1 daireler peşin 220 bin liradan,
2+1 daireler peşin 341 bin liradan,
3+1 daireler peşin 499 bin liradan,
4+1 daireler peşin 759 bin liradan başlıyor. 

Resim İstanbul Orman ne zaman teslim edilecek?
Resim İstanbul Orman teslim tarihi olarak 2016 yılının Eylül ayını veriyor. 

Resim İstanbul Orman nerede?
Sancaktepe'de inşa edilen Resim İstanbul, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Anadolu yakasının kalbinde Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Resim İstanbul Orman iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr

Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman