Resim İstanbul projesi

Resim İstanbul projesi Sancaktepe'de konumlandırılmış olup, Resim İstanbul teslim tarihi 2015 olarak açıklanmıştır

Resim İstanbul projesi

28 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Resim İstanbul projesi Ortadoğu Grup tarafından 81 bin 433 metrekarelik arazi üzerine, Sancaktepe’de hayata geçiriliyor. Resim İstanbul projesi dahilinde toplam 1.310 daireye yer veriliyor. 28 blok şeklinde inşa edilen Resim İstanbul projesi, Samandıra – Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Resin İstanbul projesi teslim tarihinin ise 2015 yılı içinde olması planlanıyor.

2014 Şubat ayında lansmana çıkacak olan Resim İstanbul projesi için ön talep toplama süreci 16 Aralık’ta başlamış olup, 1. Etap’taki 546 daire için 2 bin 500 adet ön talep toplanınca bu süre 9 Şubat tarihine kadar uzadı. 30 ay olan teslim süresinin 24 aya indirilmesi ile birlikte Resim İstanbul projesi fiyatları ise yapılacak olan lansmanla açıklanacak.

1+1’den 4+1’e 14 farklı tipte daireden meydana gelen Resim İstanbul projesi, yüksek tavanlı çatı katı daireleri ve geniş bahçe kullanımlı özel bahçe katı daireleri konut alıcılarına sunacak. Resim İstanbul daire planları ve maketi basın toplantısında gösterilecek olup; peyzaj alanlarıyla da konut alıcılarına sağlıklı yaşam alanı sunmayı hedefliyor.

Resim İstanbul fiyatları
Resim İstanbul projesinin ön talep toplama süreci 9 Şubat tarihine kadar uzatılmış olup, fiyatlarının basın toplantısında açıklanacağı söylendi. Buna göre ön talep toplama süreci avantajları sunan Resim İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20′ye varan fiyat avantajlarından ve kişiye özel ödeme planlarından faydalanmış olacak.

Resim İstanbul projesi özellikleri
Kapalı/açık yüzme havuzu
Fitness center
Hamam
Sauna
Buhar odası
Kapalı basketbol sahası
Kapalı çocuk oyun alanı
Tenis kortu
Squash salonu
Bisiklet ve yürüyüş yolları
Dinlenme locaları
Açık hava etkinlik alanı
Faaliyet odaları
Çocuk oyun parkları
Yapay gölet
Davet salonu
Cep sineması
Kapalı otopark

Resim İstanbul projesi daire özellikleri
Toplam 3 Etaptan meydana gelen Resim İstanbul projesinin 1.Etabında toplam 546 daire yer alacak. 1+1 daireden 4+1 daireye kadar geniş daire seçenekleri sunan Resim İstanbul projesi daire büyüklükleri ise şöyle:
3 farklı m2’de 1+1 daire
5 farklı m2’de 2+1 daire
4 farklı m2’de 3+1 daire
2 farklı m2’de 4+1 daire

Resim İstanbul projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kartal Sancaktepe’de konumlandırılan Resim İstanbul projesi E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında yer alıyor. Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunan Resim İstanbul projesi 10 dakikada Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Kartal Sahili’ne uzaklıkta konumlandırılıyor.

Resim İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr

Proje Bilgisi: Resim Istanbul