Resim İstanbul satışları ne durum?

Sancaktepe'de yer alan Resim İstanbul satışları hızla devam ediyor

Resim İstanbul satışları ne durum?

Resim İstanbul satışları ne durumda? Sorusuna acevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 81 bin 433 metrekare arsa alanı üzerindeki Resim İstanbul satılık daire sahiplerine kapalı/açık yüzme havuzu, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı basketbol sahası, kapalı çocuk oyun alanı, tenis kortu, squash salonu, bisiklet ve yürüyüş yolları, dinlenme locaları, açık hava etkinlik alanı, faaliyet odaları, çocuk oyun parkları, yapay gölet, davet salonu, cep sineması ve kapalı otopark gibi hizmetler sunuyor.

1.310 adet daireden meydana gelen Resim İstanbul Sancaktepe’de yükseliyor. Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor.

Resim İstanbul satışları ne durum?
Resim İstanbul satışları hızla devam etmekte olup, proje tamamlanan peyzaj çalışmaları ile dikkat çekiyor

Resim İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Resim İstanbul Sancaktepe'de konumlandırılıyor. Sancaktepe'de; E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında ve Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul Evleri, Ataşehir Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Kartal Sahili'ne 10 dk. mesafede yer alıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul