Resim İstanbul'da bahar kampanyası

Ortadoğu Grup, Aydos Ormanı'na komşu konumda inşa ettiği Resim İstanbul Nefes'te bahara özel bir kampanyaya başladı. Kampanya ile yatırımcıya düşük taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunulacak.

Resim İstanbul'da bahar kampanyası

Aydos Ormanı'na komşu bir lokasyonda inşa edilen Resim İstanbul Nefes Projesi'nde bahara özel bir kampanyaya başladı. "Nefes Kesen Bahar Kampanyası" sloganı ile sunumu yapılan kampanya ile birlikte yatırımcılara düşük taksitlerle konut sahibi olma şansı sunulacak.

Resim İstanbul Nefes'te bahar kampanyası
Ortadoğu Grup imzasıyla hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes'de başlayan kampanya ile birlikte yatırımcı, hiç peşinatsız ve 3.023 TL'den başlayan düşük taksitlerle ev sahibi olma şansına kavuşacak. Diğer taraftan farklı ödeme seçeneklerinin de hazırlandığı kampanya kapsamında 36 ay vade farksız firma finansmanı da sunulacak. 

Resim İstanbul'da bahar kampanyası

Kampanya ile ilgili bilgi aktaran Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, Nefes etabının Aydos Ormanı'na en yakın ve en özel proje bölümü olduğunu vurgulayarak:

"Blokların tamamı güney cepheli, balkonlu, ferah ve aydınlık daireler. Yaptığımız ilkbahar kampanyasıyla ister peşinatsız, ister vade farksız ödeme seçeneklerimizle herkese daire sahibi olma fırsatı sunuyoruz" ifadelerini kullandı. 

Resim İstanbul Nefes projesi
Toplamda 81 bin 433 metrekarelik arazi üzerinde ve üç etap halinde inşa edilen Resim İstanbul Nefes'te 28 blok yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen proje, şehirden ve ulaşım imkanlarından kopmadan sağlıklı yaşamak isteyen yatırımcıya yönelik olarak tasarlandı.

Daire fiyatlarının 287 bin 865 bin TL'den başladığı Resim İstanbul Nefes'te maksimum fiyatlar 945 bin 585 TL'ye kadar yükselebiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes