Resim İstanbul’da büyük fırsat

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Orman projesi, 2 bin 500 TL peşinatla ev sahibi olma şansı sunuyor

Resim İstanbul’da büyük fırsat

Resim İstanbul Orman projesinde 2 bin 500 TL peşinat ve  2 bin 500 TL taksitle ev sahibi olma şansı sunan kampanyanını duyurusu yapıldı. Kampanya ile ilgili bir açıklamada bulunan Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Gür, kampanya ile kirada olanlar ve yeterli peşinatı şu an için olmayanlar için özel bir fırsat hazırladıklarını belirterek:

“İstanbul’un oksijen oranı en yüksek yerlerinden biri olan Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alan Resim İstanbul Orman’dan kazançlı bir alışveriş yapmak isteyen herkesin elini çabuk tutmasını öneriyoruz” dedi.

Resim İstanbul’da büyük fırsat

Resim İstanbul Orman’da kampanya
Ortadoğu grup tarafından hayata geçirilen projede uygun peşinat ve taksit ödemeleri, 48 ay vade farksız ödeme imkanı ile destekleniyor. Kampanya kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri de hazırlandı.

Resim İstanbul Orman projesi
Doğa ile iç içe bir konsept içeren Resim İstanbul Orman projesi 81 bin  433 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Toplamda 28 bloktan oluşan Resim İstanbul Orman’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Resim İstanbul Orman fiyatları
2 bin 500 TL peşinat ile ev sahibi olma şansının tanındığı Resim İstanbul Orman projesinde daire fiyatları 236 bin 664 TL ile 808 bin 574 TL arasında değişiyor. Proje merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Resim İstanbul Orman kampanyası kapsamında,  ayrıca 48 vade farksız ödeme imkanı yanında kişiye özel ödeme planları da sunuluyor. 

"Resim İstanbul’da büyük fırsat" Başlıklı Haberin Galerisi

Resim İstanbul’da büyük fırsat

Resim İstanbul’da büyük fırsat

Resim İstanbul’da büyük fırsat

Resim İstanbul’da büyük fırsat

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman