Resim İstanbul'da Sonbahar kampanyası

Resim İstanbul projesinde sonbahara özel bir kampanyaya giden Ortadoğu Grup 2 bin 800 TL peşinatla ev sahibi olma şansı sunuyor

Resim İstanbul'da Sonbahar kampanyası

Resim İstanbul Orman projesinde başlayan sonbahara özel bir kampanya ile yatırımcıya aylık 2 bin 800 TL'lik peşinatla ev sahibi olma şansı sunuluyor. İstanbul'un oksijen oranı en yüksek merkezlerinden biri olan Aydos Ormanı'nda Ortadoğu Grup imzasıyla hayata geçirilen projede taksitler 2 bin 200 TL'den başlıyor. Farklı ödeme seçenekleri de sunan projede 48 aylık firma finansman imkanı da sunuluyor. 

Resim İstanbul projesi: 242 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Doğanın içinde sağlıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Resim İstanbul Orman projesi, 81 bin 433 metrekarelik bir arazi üzerinde ve toplam üç etaptan  oluşuyor. Toplam 28 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Resim İstanbul Orman projesinde konut fiyatları 242 bin 500 TL'den başlıyor ve 937 bin TL'ye kadar değişebiliyor.

Avantajlı lokasyon ve sosyal imkanlar
Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Resim İstanbul orman projesi, Ataşehir Finans Merkezi, Sabiha Gökçen ve Kartal sahiline yaklaşık 10 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Yüzde 81.3'ü açık alanlara ayrılan Resim İstanbul Orman projesi, dinlenme locaları, bisiklet ve yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması yanında açık kapalı yüzme havuz ve spor aktivite alanlarıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman