Resim İstanbul'da yaz kampanyası

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Orman projesi yaz kampanyası kapsamında 2 bin lira taksitle ev sahibi olma şansı sunuyor.

Resim İstanbul'da yaz kampanyası

Ortadoğu Grup'un Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa ettiği Resim İstanbul Orman projesinde yaz kampanyası başladı. Kampanya kapsamında ayda 2 bin lira taksitle konut sahibi olma şansı tanınıyor. 

Resim İstanbul projesi
"Orman benim hayatımda, temiz hava mutfağımda" ismini taşıyan kampanyadan ev alan yatırımcılar, yüzde 1 peşinat ve firma bünyesindeki finansman imkanından faydalanabiliyor. Teslime kadar düşük taksit ve yüzde 50'si şimdi yüzde 50'si teslimde ödeme seçeneği sunulan projede, teslime kadar düşük taksit seçeneği kullananlar 1+1 daireyi 2 bin liralık taksitle satın alabiliyor.

 

Resim İstanbul'da yaz kampanyası

 

Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, dileyen herkesi kira öder gibi küçük taksitlerle ev sahibi yapma şansı sunduklarını belirterek, diğer ödeme planlarının da ev sahibi olma hayaline sahip yatırımcıya cazip imkanlar verdiğini belirtti. Gür:

"Orman benim hayatımda, temiz hava mutfağımda diyen herkesi yaz kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz" dedi.

Resim İstanbul Daire fiyatları
1+1'den 4+1'e kadar değişen farklı tip ve büyüklüklerdeki konut içeren Resim İstanbul projesi üç etapta inşa ediliyor. Aralık ayında ilk etap teslimlerinin yapılacağı projede ikinci etap Eylül 2016'da tamamlanacak ve 1+1 konutlar 233, 2+1 konutlar ise 367 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Projede 3+1 dairelerin peşin fiyatı 532, 4+1 dairelerin fiyatları ise 780 bin TL'den başlıyor. 

Yüzde 81.3 'ü açık alanlara ayrılan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul