Resim İstanbul'dan Bayram müjdesi

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman projesinde, yaklaşan Kurban Bayramı kapsamında bir kampanya başlattı. Kampanya ile birlikte yatırımcıya yüzde 1 peşinat ve firma bünyesindeki finansman imkanlarıyla konut sahibi olma şansı sunulacak.

Resim İstanbul'dan Bayram müjdesi

Ortadoğu Grup, yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle Resim İstanbul Orman projesinde bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yatırımcısına yüzde 1 peşinat ve firma bünyesinde imkanlar sunan Ortadoğu Grup, teslime kadar düşük taksit ve yüzde 50'si şimdi yüzde 50'si teslimde ödeme seçenekleri hazırladı. Böylece 1+1 dairelere, teslime kadar yalnızca bin 700 TL ödeme yaparak sahip olunabilecek. 

 

Resim İstanbul'dan Bayram müjdesi

 

Resim İstanbul Orman'da Kurban kampanyası
Sancaktepe'de Aydos Ormanı'nın yanı başında hayata geçirilen Resim İstanbul Orman projesinde yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bir kampanya başlatan Ortadoğu Grup, yüzde 1 peşinat, teslime kadar düşük taksit ve yüzde 50'si şimdi yüzde 50'si teslimde ödeme seçeneği sunuyor. Kampanya hakkında bilgi vren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, kampanyanın ev almak isteyenlere avantajlı fiyat ve cazip ödeme seçeneği sunduğunu hatırlatarak, Resim İstanbul Orman'dan 67 metrekare büyüklüğünde 1+1 daire alanların 233 bin TL'lik dairelerine teslime kadar aylık bin 700 TL ödeyerek sahip olabileceğini belirtti. Gür:

 

Resim İstanbul'dan Bayram müjdesi

 

"Projemizde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Birinci etap teslimleri Aralık ayında, ikinci etap ise Eylül 2016'da yapılacak..." dedi.

Resim İstanbul Orman 233 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Resim İstanbul Orman projesinde 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri yer alıyor. 1+1 dairelerde fiyatlar 233 bin TL'den başlarken, 2+1 dairelerin peşin satış fiyatı 367 bin, 3+1 dairelerin peşin satış fiyatı 532 bin, 4+1 dairelerin ise 780 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul Orman