Resim İstanbul'un lokasyonu ulaşım avantajı sunuyor

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Sancaktepe’da hayata geçirilen Resim İstanbul lokasyonu ile ulaşım avantajı sunuyor

Resim İstanbul'un lokasyonu ulaşım avantajı sunuyor

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Sancaktepe’da hayata geçirilen Resim İstanbul lokasyonu ile ulaşım avantajı sunuyor. İlk etap teslimleri başlayan projenin ilk etabı 492 adet konuttan meydana geliyor.

İstanbul’un oksijen oranı en yüksek yerlerinden biri olan Aydos Ormanı’nın yanında yükselen Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare alan üzerinde kuruluyor. 28 blokta toplam 1394 adet daireden meydana gelen projenin yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılıyor. Peyzajının yanı sıra sosyal alanları ile de dikkat çeken Resim İstanbul projesinin sosyal olanakları içerisinde; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk parkları, tematik bahçeler, açık hava sineması bulunuyor. Sancaktepe Resim İstanbul projesindeki kapalı tesiste ise kapalı havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odalarına yer veriliyor.

 

Resim İstanbul'un lokasyonu ulaşım avantajı sunuyor

 

Resim İstanbul’da ulaşım avantajı

Konut sahibi olacaklara lokasyonu ile ulaşım avantajı sunan Resim İstanbul Projesi, Samandıra – Kartal bağlantı yolu üzerinde, Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahile 10 dakika mesafede olan proje hem şehrin kalabalığından uzak hem de şehrin içinde bir yaşam sunuyor. Mart ayı itibariyle ilk etap teslimleri başlayan Resim İstanbul Sancaktepe projesinin lansmanı 2014 yılında gerçekleşmişti. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul