Resimistanbul fiyat listesi

Resimistanbul satılık daire fiyatları ve ödeme seçeneklerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Resimistanbul fiyat listesi

Sancaktepe Resimistanbul projesi Ortadoğu Grup tarafından inşa ediliyor. 1.310 adet daireden meydana gelen Resimistanbul 28 blok olarak tasarlanıyor. 81 bin 433 metrekare alan üzerinde yer alan Resimistanbul 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte dairelerden meydana geliyor. Resimistanbul satılık daireler 14 farklı tipte olup, Resimistanbul teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Resimistanbul fiyat bilgisi vermeden önce Resimistanbul projesinin özelliklerine bakalım. Resimistanbul 2. Etap satışları geçtiğimiz ay başlamış olup, konut sahiplerine birçok sosyal donatı hizmeti sunmaktadır. Bunlar arasında kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, hamam, buhar odası, kapalı basketbol sahası, çocuk oyun alanları, tenis kortu, bisiklet ve yürüyüş yolları yer alıyor. Bunların dışında Resimistanbul fiyatlarına dahil olan hizmetlerden bazıları da squash salonu, tenis kortu, yapay gölet, davet salonu, cep sineması ve kapalı otopark bulunuyor.

Resimistanbul fiyat listesi
Geçtiğimiz ay satışa çıkan Resimistanbul fiyat listesi satış ofisi tarafından veriliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin de yer aldığı Resimistanbul satılık daireler büyük ilgi topluyor.

Resimistanbul projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kartal Sancaktepe’de konumlandırılan Resim İstanbul projesi E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında yer alıyor. Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunan Resim İstanbul projesi 10 dakikada Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Kartal Sahili’ne uzaklıkta konumlandırılıyor.

Resimistanbul adres bilgileri: Fatih Mahallesi, Kerpiç Sokak Sancaktepe, İSTANBUL

Resimistanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 210 25 25
E-Posta: info@ortadogugrup.com.tr