Revoist Evleri Bağcılar

Revoist Evleri Bağcılar’da Akın İnşaat tarafından 1.500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor

Revoist Evleri Bağcılar

Revoist Evleri Bağcılar’da inşa ediliyor. Revoist Evleri Bağcılar projesi Akın İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Revoist Evleri Bağcılar toplam 1.500 metrekare ars alanı üzerinde konumlandırılıyor.

Revoist Evleri Bağcılar 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Revoist Evleri Bağcılar satılık daire büyüklükleri 108 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiyor. Revoist Evleri Bağcılar 12 katlı tek blok olarak tasarlanıyor. Revoist Evleri Bağcılar’da toplam 60 adet daire bulunuyor. Revoist Evleri Bağcılar teraslı dairelerden meydana geliyor. Revoist Evleri Bağcılar projesindeki bu dairelerin teras büyüklükleri ise 7 metrekare ile 11 metrekare arasında değişiyor.

Revoist Evleri Bağcılar özellikleri
Revosit Evleri Bağcılar özellikleri arasında basketbol sahası, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Revoist Evler Bağcılar fiyat listesi
Revoist Evleri kiralarının 1.500 TL’den başlaması öngörülüyor. Regvoist Evleri satılık daire fiyatları ise 335 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. Revoist Evleri ödeme planı kapsamında banka kredisi yer alıyor.

Revoist Evleri Bağcılar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Revoist Evleri Bağcılar Güneşli’de konumlandırılıyor.

Revoist projesi Basın Ekspres Yolu'na 1 dakika, TEM Otoyolu'na 3 dakika, metroya 2 dakika, Mahmutbey Gişeleri'ne 3 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Revoist'e en yakın alışveriş merkezleri arasında 212 İstanbul Power Outlet, Starcity ve Mall Of İstanbul bulunuyor.

Revoist Evleri Bağcılar adres bilgileri: Mahmutbey Mah. Karaoğlanoğlu Cad. Buket Sok. Bağcılar/İstanbul