Revoist Evleri nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Revoist Evleri Bağcılar Güneşli’de konumlandırılıyor

Revoist Evleri nerede?

Revoist Evleri 60 adet daireden oluşuyor. Akın İnşaat projesi olan Revoist Evleri 10 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlandırılıyor. Revoist Evleri 12 kattan 60 daireden oluşuyor. Revoist Evleri’nin bu yılsonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Revoist Evleri Bağcılar’da yer alıyor. Revoist Evleri’nde 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.  12 katlı tek blok olarak tasarlanan Revoist Evleri satılık daire sahiplerine basketbol sahası, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik ve yürüyüş parkuru gibi hizmetler sunuyor.

Revoist Evleri büyüklükleri 108 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiyor. Teraslı dairelerin de yer aldığı Revoist Evleri teraslarının büyüklükleri 7 metrekare ile 11 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Revoist Evleri fiyat listesi
2+1 daireler 335 bin lira ile 365 bin lira,

3+1 daireler 435 bin lira ile 550 bin lira arasında değişiyor. 

Revoist Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Revoist Evleri Bağcılar Güneşli’de konumlandırılıyor.

Revoist projesi Basın Ekspres Yolu'na 1 dakika, TEM Otoyolu'na 3 dakika, metroya 2 dakika, Mahmutbey Gişeleri'ne 3 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Revoist'e en yakın alışveriş merkezleri arasında 212 İstanbul Power Outlet, Starcity ve Mall Of İstanbul bulunuyor.

Revoist Evleri Bağcılar adres bilgileri: Mahmutbey Mah. Karaoğlanoğlu Cad. Buket Sok. Bağcılar/İstanbul

 

Proje Bilgisi: Revoist Evleri