Revoist Evleri

Revoist Evleri 60 adet daireden meydana geliyor. Revoist Evleri’nde 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor

Revoist Evleri

Revoist Evleri 60 adet daireden meydana geliyor. Revoist Evleri’nde 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Revoist Evleri 1.500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Akın İnşaat tarafından hayata geçirilen Revoist Evleri Bağcılar’da konumlandırılıyor.

Revosit Evleri’nin bu yılsonunda teslim edilmesi planlanıyor. Revoist Evleri’nin her dairesi için 7 metrekare ile 11 metrekare arasında değişen büyüklükte terasları bulunuyor. Revoist Evleri, 12 katlı tek blokta 60 daireden meydana geliyor. Projede 5 farklı tipte 2+1 ve 3+1 daire bulunuyor. Revoist Evleri büyüklükleri 108 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiyor.

Revoist Evleri kiralarının 1.500 TL’den başlaması öngörülüyor. Regvoist Evleri satılık daire fiyatları ise 335 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. Revoist Evleri ödeme planı kapsamında banka kredisi yer alıyor.

Revosit Evleri satılık daire sahiplerine basketbol sahası, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik ve yürüyüş parkuru gibi hizmetler sunuyor.

Revoist Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Revoist Evleri Bağcılar Güneşli’de konumlandırılıyor.

Revoist projesi Basın Ekspres Yolu'na 1 dakika, TEM Otoyolu'na 3 dakika, metroya 2 dakika, Mahmutbey Gişeleri'ne 3 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Revoist'e en yakın alışveriş merkezleri arasında 212 İstanbul Power Outlet, Starcity ve Mall Of İstanbul bulunuyor.

Revoist Evleri adres bilgileri: Mahmutbey Mah. Karaoğlanoğlu Cad. Buket Sok. Bağcılar/İstanbul

Firma Bilgisi: Akın Inşaat
Proje Bilgisi: Revoist Evleri