RIDGID Türkiye’deki 40. yılını kutluyor

Türkiye’de ilk kez 1973 yılında ürünleri satılmaya başlanan, dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi RIDGID bu yıl ülkemizdeki 40’ıncı yılını kutluyor

RIDGID Türkiye’deki 40. yılını kutluyor

28 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Ridgid Ortadoğu ve Türkiye Bölge Müdürü Ufuk Taşlı, teknolojiye verdiği önem ve yenilikçi çözümleri beraberinde getiren RIDGID’in Türkiye 40’ıncı yılı kutladığını belirterek, ağır şartlarda çalışan ustaların markaya bağlılığı ve güveni sayesinde bu kadar uzun zaman Türkiye’de başarılı olduklarını söyledi.

Taşlı: “Ustalar güveni tercih ediyor”
Ridge Ortadoğu ve Türkiye Bölge Müdürü Ufuk Taşlı: “RIDGID 40 yıldan uzun süredir Türkiye’de ağır endüstrinin, tesisat ustalarının ve özellikle petrol firmalarının tercih ettiği bir ürün haline geldi. Milyonlarca RIDGID makine ve el aletleri her gün üretim tesislerinde, inşaat alanlarında ve sayısız birçok zorlu alanlarda kullanılıyor. Bu aletler, aşırı sıcak ve soğuk ortamlarda çalışıyor, kire ve çamura dayanıyor ve her gün güvenilir bir şekilde çalışıyorlar.”

Üretim üst düzey kullanıcı düşünülerek yapılıyor
RIDGID ürünlerinden beklentisi en üst düzeyde olan usta ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırdıklarını aktaran Ufuk Taşlı dayanıklılık, kullanım kolaylılığı ve verimlilik unsurlarını dikkate aldıklarına dikkat çekti.

Taşlı: “Bizim gücümüz yerel distribütörlerle kurduğumuz uzun soluklu partnerliklerden gelmektedir”
RIDGID’in, tüm dünyada yalnızca yetkili distribütör kanalı ile satış gerçekleştirdiğinin altını çizen Ufuk Taşlı: “Bizim gücümüz yerel distribütörlerle kurduğumuz uzun soluklu partnerliklerden gelmektedir. Satış sonrası teknik servis hizmetimiz Türkiye’de 60’ın üzerinde noktada gerçekleştirilmektedir. Teknolojik ürünlerimizin servisi de; İstanbul’daki özel servis merkez noktalarımızda tamiri ve kalibrasyonu gerçekleştirilmektedir” diyor.