Rigips'ten Yapı Fuarı'na: Akılcı Özel Çözümler

10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen 39. Yapı Fuarı-Turkeybuild'e katılan Rigips, ziyaretçilerinin karşısına "Akılcı Özel Çözümler" konsepti ile çıktı

Rigips'ten Yapı Fuarı'na: Akılcı Özel Çözümler

Türk Yapı Sektörü'nün en önemli etkinliği olarak kabul edilen 39. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'a katılan Saint-Gobain Rigips Türkiye, ziyaretçilerinin karşısın "Akılcı Özel Çözümler Konsepti" ile çıktı. 

Saint-Gobain Rigips özel çözümleriyle Turkeybuild'de
Yem Fuarcılık imzası ile 10-14 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 39. Yapı Fuarı'na katılan Saint-Gobain Rigips, "Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları" konseptinin işlendiği fuara "Akılcı Özel Çözümler" başlığı ile katkı sundu. Hall 2'de 321 numaralı standından ziyaretçilerle buluşan firma, otel, hamam ve okul ile ilgili duvar ve tavan çözümleri hakkında bilgi aktardı.

Saint Gobain Rigips ziyaretçileriyle buluştu
Firmanın standında ziyaretçilerle buluşan ilk ürün, yeni nesil levha olarak tanımlanan Habito oldu. Yüksek darbe dayanımı ve yüksek taşıma tapasitesiyle dikkat çeken ürün, Herhangi bir özel alete gerek duyulmadan tornavida ile ahşap vidası vidalanabiliyor ve 15 kg'ye kadar noktasal yük taşıyabiliyor. 

Bir diğe Saint Gobain Rigips ürünü olan Z140 galvaniz kaplamalı Rigiprofil Ultra da yüksek mukavemete sahip ve kolay montaj imkânı ile yatırımcıların ilgisiyle karşılaştı.