Rings AVM 29 Ağustos’ta açılıyor

Sancaktepe’nin ilk AVM’si Rings AVM için geri sayım başladı. Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Rings AVM 29 Ağustos’ta kapılarını açacak

Rings AVM 29 Ağustos’ta açılıyor

22 Nisan 2014 / emlakwebtv
Yatırımı Selin Yapı tarafından gerçekleştirilen Rings Alışveriş Merkezi, 29 Ağustos’ta kapılarını açıyor. İstanbul’un Anadolu yakası Sancaktepe bölgesinin ilk AVM’si olan Rings AVM, 25 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ve 112 mağazasıyla Sancaktepe’nin yeni buluşma noktası olacak. Kiralama faaliyetleri Inside AVM Danışmanlık tarafından yürütülen ve Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanan Rings AVM yarı açık mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Sancaktepe’de yeni bir dünya
Dünya mutfaklarından fast food'akadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema salonları, hipermarket ve elektronik marketleri ile Rings AVM, Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılayacak.

Teraslı ve açık alanları ile öne çıkacak restoran ve kafeler ise projedeki en önemli farklılıklardan biri olacak.  Moda sektörüne yön veren en seçkin giyim markaları da özel konsept mağazalarıyla Rings AVM çatısı altında yerini alacak. Ayrıca ziyaretçiler güzellik merkezi, alışveriş danışmanlığı, çocuk bakımı, araç yıkama, modern otopark alanları ve vale gibi daha pek çok hizmetten faydalanma imkânı bulacak.

Bölgenin en büyük sinema kompleksi
Bölgenin en büyük sinema kompleksi de Rings AVM çatışı altında yerini alacak. Son teknoloji ile donatılan 9 sinema salonunun olduğu AVM’de vizyon filmleri ev rahatlığında izlenebilecek.

Breeam ve Leed sertifikalarına aday
Rings AVM ve Rezidans, çevre dostu ve enerji tasarrufu uygulamalarıyla, uluslararası çapta en çok bilinen Amerika menşeli "Leed" ve İngiltere menşeli "Breeam" sertifikalarına da aday. Böylece Rings AVM ve Rezidans bu tür kompleks yapılar içinde ‘Breeam’ ve ‘Leed’ sertifikalarının ikisine birden aynı anda aday olan Türkiye’deki ilk proje olma özelliği de taşıyor.