Rings AVM nerede?

Yatırımı Selin Yapı tarafından gerçekleştirilen Rings AVM nerede yükseliyor?

Rings AVM nerede?

3 Temmuz 2014/ Emlakwebtv
Selin Yapı’nın inşa ettiği Rings AVM nerede inşa edileceği açıklandı. İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinden Sancaktepe’de hayata geçirilen Rings AVM projesi bölgenin de ilk AVM’si olacak. Toplam 112 mağazanın bulunduğu Rings AVM, 29 Ağustos 2014’te kapılarını ziyaretçilere açacak.

Rings AVM, 25 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ve 112 mağazası ile Sancaktepe’nin yeni buluşma noktası olacak.  Dünya mutfaklarından fast-food'a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema salonları, hipermarket ve elektronik marketleri ile Rings AVM, Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılayacak.

Teraslı ve açık alanları ile öne çıkacak restoran ve cafeler ise projedeki en önemli farklılıklardan biri olacak. Moda sektörüne yön veren en seçkin giyim markaları da özel konsept mağazalarıyla Rings AVM çatısı altında yerini alacak.

Ayrıca ziyaretçiler güzellik merkezi, alışveriş danışmanlığı, çocuk bakım odası, araç yıkama, modern otopark alanları ve vale gibi daha pek çok hizmetten faydalanma imkânı bulacak.

Rings AVM nerede?