Rings İstanbul 30 ay 0 faiz!

Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Rings İstanbul’da satışı devam eden sınırlı sayıdaki daireler için 30 ay 0 faizle ödeme fırsatı sunuluyor

Rings İstanbul 30 ay 0 faiz!

İstanbul Sancaktepe’de Selin Yapı imzasıyla yükselen Rings İstanbul’da anahtar teslimleri hemen yapılıyor. İskanı alınmış olan proje, Selin Yapı’nın ilk konut projesi olma özelliği taşıyor.

Arsa büyüklüğü 56 bin metrekare olan Sancaktepe Rings İstanbul, Aydos Ormanı’na komşu konumda olmasıyla da ön plana çıkıyor. Projenin içerisinde bahçeli evler, teras evler, home ofisler ve alışveriş merkezi bulunuyor.

Selin Yapı Rings İstanbul’da dairelerin büyüklüğü 63 metrekare ila 350 metrekare arasında değişiyor. 1+0’dan 5+2’ye kadar çeşitli daire tiplerine yer verilen projenin yüzde 75’lik kısmı yeşil alana ayrılıyor.

Sınırlı sayıdaki dairelerinin satışları devam eden Rings İstanbul Sancaktepe için başlatılan yeni ödeme kampanyasına göre, bir miktar peşinat veriliyor. Kalan tutar için ise 30 aya kadar 0 faizle ödeme yapılabiliyor.

Rings İstanbul Evleri’nin alıcılarına sunduğu sosyal ayrıcalıklar içerisinde; alışveriş merkezi, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, sinema salonları, market, kuaför, restoran, güneşlenme terasları ve kafeler bulunuyor.

 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul