Rings İstanbul 50 ay sıfır faizle

Rings İstanbul evlerinde yer alan sınırlı sayıdaki hemen teslim evlerden 50 aya kadar sıfır faiz imkanı ile satışa sunuluyor

Rings İstanbul  50 ay sıfır faizle

Rings İstanbul’da yer alan geniş bahçeli ve orman manzaralı teraslı evler ile Rings Rezidans’ta yer alan daireler için cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor.

Yaşamın başladığı  Rings İstanbul,  499 ev ve 99 rezidans daireden oluşuyor. Site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, ev sahiplerinin isterlerse kiralayıp sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri, dalından meyve koparabileceği meyvelikler, pilatesten yüzmeye farklı spor aktivitelerini yapabilecekleri Rings Sports Club gibi sosyal donatılar sayesinde ev sahipleri şehrin imkânlarından kopmadan doğal bir hayat sürebiliyor.

Eylül başında açılan ve 9 sinema salonu, 116 mağazasıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olan Rings AVM’nin üzerinde yer alan Rings Rezidans ise; fonksiyonellik kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş estetik çizgilerle ‘Exclusive’ bir yaşam alanı sunuyor.

Rings İstanbul nerede? 

Rings İstanbul nerede?  
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerinde yükselen ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 13, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca 2018 yılında açılması planlanan Üsküdar – Sabiha Gökçen Havalimanı metrosu da sitenin hemen yanı başında yer alacak.

Rings İstanbul  

Rings İstanbul İletişim:
444 86 00

Rings İstanbul adres: Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6, 34885 Sancaktepe / İSTANBUL


Rings İstanbul Görselleri

Rings İstanbul  
Rings İstanbul  
Rings İstanbul  
Rings İstanbul  
Proje Bilgisi: Rings Istanbul