Rings İstanbul bahçeli ve teraslı evleri satışta

Selin Yapı tarafından Sancaktepe’de geliştirilen Rings İstanbul, özellikle geniş ailelerin tercihi olan büyük metrekareli bahçeli ve teraslı evleri ile Rings AVM üzerinde bulunan Home Office evlerini satışa sundu

Rings İstanbul bahçeli ve teraslı evleri satışta

10 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Selin Yapı’nın Sancaktepe’deki projesi Rings İstanbul’da yaşam başlarken, bahçeli ya da orman manzaralı teraslı büyük bir ev sahibi olmak isteyenler ya da AVM üzerinde bir Home Office avantajını yaşamak isteyenler yeni daireler satışa sunuldu.

Sınırlı sayıda satışa sunulan hemen teslim evler için maket üzerinden satış yapıyor gibi bir ödeme kampanyası da sunuluyor. Kampanya kapsamında evlere kira öder gibi 1.790 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün. Ayrıca banka kredisi kullanmak istemeyenler vade farkı ödemeksiniz şirket bünyesinde sunulan 60 ay vade imkânından da yararlanabiliyor.

Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerinde yükselen Rings İstanbul,  499 ev ve 89 home office daireden oluşuyor. Projede site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, ev sahiplerinin isterlerse kiralayıp sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri, dalından meyve koparabileceği meyvelikler gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul