Rings İstanbul’da brunch keyfi

Selin Yapı, geçtiğimiz hafta sonu düzenlediği brunchta Ring İstanbul sakinlerini ve projeden ev almak isteyenleri ağırladı

Rings İstanbul’da brunch keyfi

1 Ekim 2012 / emlakwebtv
Rings İstanbul, 30 Eylük Pazar günü düzenlediği brunchta, ev sahiplerine ve projeden ev almayı düşünenlere Rings İstanbul’da yaşamanın provasını yaptırdı. Selin Yapı imzasıyla hayata geçen Rings İstanbul’dan ev alanlar ve ev almayı düşünenler havuz başında düzenlenen brunchta bir araya geldi. Keyifli saatlerin yaşandığı organizasyonda katılımcılar hem Rings İstanbul’da yaşamanın provasını yaptılar hem de komşularıyla önceden tanışma fırsatı buldular. Ev almayı düşünenler ise proje hakkında detaylı bilgi alma ve yakından inceleme fırsatı yakaladı. Etkinlikte çocuklarda kendileri için kurulan eğlence parkında gönüllerince eğlendiler.
Evinizi şimdi alın, ödemeye taşındıktan sonra başlayın
Rings İstanbul’dan ev sahibi olanlar evlerini şimdi alıp, kredi taksit ödemelerine taşındıktan sonra başlıyor. Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı tip ve metrekarelerde daireler bulunuyor. 238 bin metrekarelik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40 bin metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra, Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Projenin ilk etap teslimi ise Mayıs 2013’de gerçekleştirilecek.

www.ringsistanbul.com

Proje Bilgisi: Rings Istanbul