Rings İstanbul’da dubleks kampanya

Selin Yapı, Sancaktepe’de hayata geçirdiği Rings İstanbul projesinde Dubleks daireler için yüzde 15 indirim kampanyası başlattı

Rings İstanbul’da dubleks kampanya

20 Kasım 2012 / emlakwebtv
Selin Yapı’nın iddialı projesi Rings İstanbul, Aydos Ormanı eteklerinde yükselmeye devam ediyor. Satışlarında hızla devam ettiği projede, yıl sonuna kadar sürecek birde kampanya bulunuyor. 31 Aralık’ta sona erecek bu kampanya ile, Rings İstanbul’da bulunan teraslı çatı dublekslerinde ya da bahçeli giriş dublekslerde yüzde 15 indirim uygulanıyor.
Böylece projede bulunan, 236 metrekare 4+2 bahçe dubleks dairelerin kampanyalı fiyatı 704 bin TL, 273 metrekare 3+2 çatı dubleks dairelerin kampanyalı fiyatı ise 690 bin TL oluyor. Peşinatın da yüzde 1’e indirildiği kampanyada 144 aya kadar 0,88 faiz oranı imkanı da konut alıcılarına sunuluyor.
Ayrıca Rings İstanbul’da dubleks ev sahibi olanlar ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ kampanyasıyla da, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlamanın rahatlığını yaşıyor.
Projenin örnek dairelerini Marka Projeler Örnek Daireler programımızdan izleyebilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi ise www.ringsistanbul.com adresinde bulabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Rings Istanbul