Rings İstanbul’da sevgililere kampanya var

Sevgililer Günü’nde ‘ev’lenmek isteyenler için Rings İstanbul’da fırsatlar devam ediyor

Rings İstanbul’da sevgililere kampanya var

6 Şubat 2013 / emlakwebtv
Selin Yapı'nın müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul sevgililer gününde ‘ev’lenmek isteyenler için birbirinden cazip ödeme avantajları sunuyor.

1+1’den 5+2 dublekse kadar her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerin mevcut olduğu projede, ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında ev sahibi olanlar, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlayacak olmanın rahatlığını yaşıyor.

Sunulan diğer ödeme seçeneği ile ise, yüzde 40 peşin verilerek, kalan tutar vade farksız olarak 36 ayda ödenebiliyor. Dairelerin yüzde 75’inin satıldığı projenin ilk etabında teslimler Mayıs 2013’de.

Her zevke uygun daire seçenekleri
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşuyor. 238 bin metrekarelik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ve sosyal tesisler ile Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.ringsistanbul.com

Proje Bilgisi: Rings Istanbul