Rings İstanbul’daki ayrıntılar kadınların aklını çeliyor

Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul’da ev sahiplerinin rahatı için düşünülmüş ayrıntılar dikkat çekiyor

Rings İstanbul’daki ayrıntılar kadınların aklını çeliyor


Müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul, projede sunduğu detaylarla da ilgi çekiyor.
Her daireye iki depo alanın tahsis edildiği projede dairelerin tavan yükseklikleri ise ferah bir ortam yaratıyor. Üstelik Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere yüz ay vade, sıfır faiz imkânı sunuluyor.

1+1’den 5+2 dublekse kadar her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerin mevcut olduğu proje, her daireye katta ve kapalı otoparkta olmak üzere sağlanan iki adet depo sayesinde korumak ya da  saklamak istenen her şey için ev sahiplerine pratik bir çözüm sunuyor. Bu sayede özellikle fazla eşyalar rahatlıkla saklanabilirken, yaşam alanlarının da daha geniş ve özgür olmasına olanak sağlanıyor. Dairelerin 2.78 metrelik tavan yüksekliği ise evlerin içinde daha ferah bir ortam sunuyor.

Ayrıca IP TV, IP telefon altyapısı ile fiber optik kablo döşenerek son teknolojilerle donatılan tüm dairelerde mutfak ve banyolar hazır teslim ediliyor.  Ayrıca mutfaklarda ocak, davlumbaz ve fırından oluşan ankastre set hediye ediliyor.

100 ay vade 0 faiz
Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar da devam ediyor. Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere yüz ay vade, sıfır faiz imkânı sunuluyor. Daire bedelinin yüzde 35’inin peşin ödendiği kampanya özelinde kredi kullanımı da anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılıyor.

Toplamda bin beş yüz konuttan oluşan projede Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ve sosyal tesisler ile Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Projenin ilk etap teslimi ise Mayıs 2013’te başlayacak.

Selin Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.selinyapi.com.tr/

Rings İstanbul Projesi ve kampanya hakkında daha fazla bilgi için www.ringsistanbul.com


 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul