Rings İstanbul’dan 1.790 TL taksitle ev almak mümkün!

Bahçeli, teraslı ve home office dairelerin satışa çıkarıldığı Rings İstanbul’da 1.790 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak hayal değil

Rings İstanbul’dan 1.790 TL taksitle ev almak mümkün!

15 Nisan 2014 /Emlakwebtv
Selin Yapı’nın yeni projesi Rings İstanbul, tarafından Sancaktepe'de yükseliyor. Özellikle geniş ailelerin tercihi olan büyük metrekareli bahçeli ve teraslı evleri ile Rings AVM üzerinde bulunan home office evlerin satışa çıkarıldığı Rings İstanbul’da cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. Kira öder gibi 1.790 TL'den başlayan taksitlerle ev almanın mümkün olduğu projede, banka kredisi kullanmak istemeyenler vade farkı ödemeksizin şirket bünyesinde sunulan 60 ay vade imkânında yararlanabiliyor.

Aydos Ormanı eteklerinde inşa edilen Rings İstanbul, 499 ev ve 89 home office daireden oluşuyor. Site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, ev sahiplerinin isterlerse kiralayıp sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri, dalından meyve koparabileceği meyvelikler gibi sosyal donatılar sayesinde ev sahipleri şehrin imkânlarından kopmadan doğal bir hayat sürebiliyor.

Rings İstanbul nerede?
Sabiha Gökçen Havalimanı'na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi'ne 15, Boğaziçi Köprüsü'ne 15, FSM Köprüsü'ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul