Rings İstanbul’dan dört dörtlük fırsatlar

Rings İstanbul, yeni yıla ‘ev’lenerek girmek isteyenlere birbirinden cazip dört farklı ödeme alternatifi sunuyor

Rings İstanbul’dan  dört dörtlük fırsatlar

4 Aralık 2012 / emlakwebtv
Selin Yapı tarafından inşa edilen, Anadolu yakasının müstakil projesi Rings İstanbul, yıl bitmeden ev sahibi olmak isteyenlere 2012’nin son ödeme fırsatlarını sunuyor.

1. fırsat; ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla devam eden ilk fırsat kapsamında ev sahibi olanlar, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlıyor.

2. fırsat; ev sahibi olmak isteyenler Rings İstanbul’a özel yüzde 0.72 faiz oranıyla 120 aya kadar vade fırsatından yararlanabiliyor.

3. fırsat; yüzde 40 peşin verilerek kalan tutar vade farksız olarak 48 ayda ödenebiliyor.

4. fırsat; peşin ödeme seçeneğinde evlerin fiyatlarında yüzde 10 indirim yapılırken, dubleks evlerin fiyatlarında yüzde 15 indirim yapılıyor.

Farklı tipte daire seçenekleri
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşan projenin ilk etabı Mayıs 2013’te teslim edilecek.

238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgiye www.ringsistanbul.com adresinden ulaşılabilir.


Proje Bilgisi: Rings Istanbul