Rings İstanbul’dan sömestir hediyesi

Selin Yapı, Rings İstanbul projesinde çocuklara sömestir hediyesi: ‘Hayalimin En Güzel Günü’ kitabı

Rings İstanbul’dan sömestir hediyesi

29 Ocak 2013 / emlakwebtv
Müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul, sömestir tatilinde de çocuklar kitap okusunlar diye çıkartmalı bir hikâye kitabı hazırladı. Aileleriyle birlikte satış ofisini ziyaret eden çocuklara hediye edilen kitap büyük beğeni topluyor.  
‘Hayalimin en güzel günü’ isimli kitapta Rings İstanbul’da yaşayan bir çocuğun bir gününü nasıl geçirdiği anlatılıyor. Ayrıca kitabın içinde, çocuklar hayal güçlerini geliştirsin diye çıkartmalar da yer alıyor.

Fırsatlar devam ediyor
Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor. Birbirinden cazip ödeme avantajlarının sunulduğu proje KDV artışından da etkilenmedi. 2012’nin son çeyreğinde ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla başlayan kampanya,  gördüğü yoğun ilgi üzerine devam ediyor. Kampanya kapsamında ev sahibi olanlar, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlayacak olmanın rahatlığını yaşıyor. Sunulan diğer ödeme seçeneği ile ise, yüzde 40 peşin verilerek, kalan tutar vade farksız olarak 36 ayda ödenebiliyor.

Dairelerin yüzde 75’inin satıldığı projenin ilk etabında teslimler Mayıs 2013’de.

Her zevke uygun daire seçenekleri
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşuyor. Projede 1+1’den 5+2 dublekse kadar her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. 238 bin metrekarelik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ve sosyal tesislerin yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor.

Kampanya hakkında daha fazla www.ringsistanbul.com adresinden ulaşılabilir.
Proje Bilgisi: Rings Istanbul