Rings İstanbul fiyat listesi

Rings İstanbul fiyat listesine ve ödeme planına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Rings İstanbul fiyat listesi

Rings İstanbul Sancaktepe'de Slein Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Rings İstanbul projesi 1.500 adet daireden meydana geliyor. Rings İstanbul'da 150 adet villa da bulunuyor. Rings İstanbul tasarımları Mimar Hakan Kıran tarafından gerçekleştiriliyor.

Rings İstanbul Siesta bloğunda 441 adet daire, Fiesta bloğunda 93 adet rezidans, Vista bloğunda ise 58 adet daire yer alıyor. Rings İstanbul projesinin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş yolu, SPA, fitness ve jimnastik salonları, kreşler, basketbol alanı, tenis ve voleybol sahası, mini golf sahası, restoran ve alışveriş merkezi yer alıyor. Bunların dışında ise bisiklet yolu, süs havuzları, Rings Club bulunuyor.

Rings İstanbul fiyat listesi
Rings İstanbul fiyatları 305 bin TL'den başlıyor. Rings İstanbul'dan daireler banka kredisine uygun durumda. Ayrıca firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Rings İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rings İstanbul TEM'e 2 dk. mesafede yer alıyor. Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika mesafede inşa edildi. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul adres bilgileri: Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL

Rings İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul