Rings İstanbul kampanyaları!

Rings İstanbul’un bahçeli, teraslı evleri ile rezidans dairelerinde fırsatlar devam ediyor

Rings İstanbul kampanyaları!

28 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Selin Yapı tarafından Sancaktepe’de geliştirilen Rings İstanbul’da; özellikle geniş ailelerin tercihi olan büyük metrekareli bahçeli ve teraslı evler ile Rings AVM üzerinde bulunan, home office olarak da kullanılabilen rezidans dairelerde avantajlar devam ediyor. Oturumun başladığı projede banka kredisi kullanılmadan da sahip olunabilecek evler hemen teslim ediliyor.

Bahçeli ya da orman manzaralı teraslı, büyük bir ev sahibi olmak ya da AVM üzerinde home office olarak da kullanabileceğiniz rezidans daire avantajını yaşamak isteyenler için Rings İstanbul ‘da fırsatlar devam ediyor. Sınırlı sayıda satışa sunulan hemen teslim evler için maket üzerinden satış yapıyor gibi cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor. Kampanya kapsamında evlere kira öder gibi 1.790 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün. Ayrıca banka kredisi kullanmak istemeyenler vade farkı ödemeksiniz şirket bünyesinde sunulan vadelendirme imkânından da yararlanabiliyor.

Aydos ormanının hemen yanında ‘Exclusive’ bir yaşam
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerinde yükselen Rings İstanbul, 499 ev ve Rings AVM üzerinde yer alan rezidans dairelerden oluşuyor. Site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, ev sahiplerinin isterlerse kiralayıp sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri, dalından meyve koparabileceği meyvelikler gibi sosyal donatılar sayesinde ev sahipleri şehrin imkânlarından kopmadan doğal bir hayat sürebiliyor.

Ayrıca projenin hemen yanı başında yer alan Rings AVM sayesinde yürüyerek ya da bisikletle alışverişe, sinemaya gitmek mümkün. İçinde 9 sinema salonu, 112 mağaza, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, hipermarket ve elektronik marketleri ile Rings AVM, Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılayacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 15, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor.

 

Rings İstanbul projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

 

Proje Bilgisi: Rings Istanbul