Rings İstanbul satış ofisi

Rings İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Rings İstanbul satış ofisi

Rings İstanbul satış ofisi iletişim bilgilerinden önce proje detaylarını verelim. Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul 499 daire ve 99 rezidanstan meydana geliyor. Rings İstanbul satılık daire büyüklükleri 63 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Rings İstanbul ayrıcalıkları içerisinde  açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş yolu, SPA, fitness ve jimnastik salonları, kreşler, basketbol alanı, tenis ve voleybol sahası, mini golf sahası, restoran ve alışveriş merkezi yer alıyor. Bunların dışında ise bisiklet yolu, süs havuzları, Rings Club bulunuyor. 

Rings İstanbul fiyat 
Rings İstanbul daire fiyatları ve Rings İstanbul ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Rings İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rings İstanbul TEM'e 2 dk. mesafede yer alıyor. Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika mesafede inşa edildi. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul adres : Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL

Rings İstanbul satış ofisi iletişim
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

Proje Bilgisi: Rings Istanbul