Rings İstanbul son durum

Rings İstanbul son durum detaylarına satış ofisinden ulaşabilirsiniz. Projedeki satışlar hızla devam ediyor

Rings İstanbul son durum

Rings İstanbul Selin Yapı tarafından inşa ediliyor. Toplam 499 adet daire ve 99 adet rezidansın bulunduğu Rings İstanbul’da açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş yolu, SPA, fitness ve jimnastik salonları, kreşler, basketbol alanı, tenis ve voleybol sahası, mini golf sahası, restoran ve alışveriş merkezi yer alıyor. Bunların dışında ise bisiklet yolu, süs havuzları, Rings Club bulunuyor. 

1+0, 1+1, 2+1, 4+1, 5+2, 4+2 daire tiplerinin bulunduğu Rings İstanbul Sancaktepe’de 56 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Hemen teslim edilen Rings İstanbul satılık daire büyüklükleri 63 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Rings İstanbul son durum

Rings İstanbul son durum
Satışların devam ettiği Rings İstanbul fiyatları 305 bin TL’den başlıyor. Rings İstanbul uygun ödeme seçenekleriyle dikkat çekerken, TEM'e 800 metre mesafede bulunuyor. Rings İstanbul kira getirisi olarak da minimum 1.000 TL öngörülüyor. Rings İstanbul son durum detayları Rings İstanbul satış ofisi tarafından veriliyor.

Rings İstanbul son durum

Rings İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Selin Yapı tarafından, 56 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Rings İstanbul Sancaktepe’de yükseliyor. Rings İstanbul projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 15, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor. 

Rings İstanbul adres bilgileri: Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL

Rings İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

 

Firma Bilgisi: Selin Yapı
Proje Bilgisi: Rings Istanbul