Rings İstanbul

Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul Sancaktepe’de yer alıyor

Rings İstanbul

Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul Sancaktepe’de yer alıyor. 400 bin metrekare alan üzerinde 500 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Rings İstanbul projesi 1.500 adet daire ve 150 adet villadan meydana geliyor. Yüzde 75 yeşil alanın bulunduğu Sancaktepe Rings İstanbul projesi Siesta, Vista ve Fiesta bloklarından oluşuyor. Siesta bloğunda 441 adet daire, Fiesta bloğunda 93 adet rezidans, Vista bloğunda ise 58 adet daire yer alıyor. Rings İstanbul satılık dairelerin birbirlerine uzaklıkları 30 metre olacak şekilde Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanıyor.

Rings İstanbul özellikleri
Rings İstanbul Sancaktepe’de birçok sosyal donatı konut alıcılarına sunuluyor. Şöyle ki;
1. Açık ve kapalı yüzme havuzları,
2. Fitness ve jimnastik salonları,
3. Kreşler,
4. Basketbol,
5. Tenis ve voleybol kortları,
6. Mini golf sahası,
7. Tüm site su ve yürüyüş yolu ile birbiriyle bağlantılı.
8. Tüm daireler fiber optik kablo döşenerek son teknoloji ile tasarlandı.
9. SPA,
10. Restoran,
11. Alışveriş merkezi,
12. Bisitlet yolları,
13. Süs havuzları,
14. Rings Club,
15. Bilfen Anaokulu ve ilkokulu.

Rings İstanbul ödeme planı
Rings İstanbul satılık dairelerinin satışları tamamlanmış olup, Rings İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisi ve Selin Yapı bünyesinde taksit imkanı konut alıcılarına sunuluyor.

Rings İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rings İstanbul TEM’e 2 dk. mesafede yer alıyor. Rings İstanbul projesi, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika mesafede inşa edildi. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul iletişim bilgileri
Rings İstanbul projesi hakkında detaylı bilgileri Rings İstanbul satış ofisinden öğrenebilir, Rings İstanbul satış ofisine ise 444 86 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. "Rings İstanbul’a nasıl gidilir?" derseniz de Rings İstanbul adres bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rings İstanbul adres bilgileri: Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL

Proje Bilgisi: Rings Istanbul