Rings İstanbul

Rings İstanbul Sancaktepe'de Selin Yapı tarafından inşa ediliyor

Rings İstanbul

Rings İstanbul Sancaktepe'de Selin Yapı tarafından inşa ediliyor. 1.500 adet dairenin bulunduğu Rings İstanbul'da Siesta, Vista ve Fiesta bloklarından oluşuyor. 150 adet villanın da bulunduğu Rings İstanbul Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanıyor ve bloklar birbirlerine 30 metre uzaklıkta inşa ediliyor. Siesta bloğunda 441 adet daire, Fiesta bloğunda 93 adet rezidans, Vista bloğunda ise 58 adet daire yer alıyor.

Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul projesinin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş yolu, SPA, fitness ve jimnastik salonları, kreşler, basketbol alanı, tenis ve voleybol sahası, mini golf sahası, restoran ve alışveriş merkezi yer alıyor. Bunların dışında ise bisiklet yolu, süs havuzları, Rings Club bulunuyor.

Rings İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rings İstanbul TEM'e 2 dk. mesafede yer alıyor. Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika mesafede inşa edildi. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafeye inşa ediliyor.

Rings İstanbul adres bilgileri: Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No:6 34885 Sancaktepe / İSTANBUL
Rings İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 8 600
E-Posta: info@ringsistanbul.com

Proje Bilgisi: Rings Istanbul